Zážitkový let VETROŇOM

Pred letom

01. Pred letom

Najskôr je potrebné si let objednať, môžete tak spraviť cez naše kontaktné údaje alebo rezerváciou nižšie na tejto stránke. Následne sa s Vami skontaktujeme a dohodneme si dátum a čas letu.

OBJEDNAŤ ZÁŽITKOVÝ LET

Čo potrebujete

02. Čo potrebujete

Poletí s Vami skúsený pilot, takže sa môžete zamerať len na zážitok z letu. Vo vetroni je ztiesnený priestor, takže si so sebou zoberte čo najmenej vecí, aby ste mali čo najväčšie pohodlie. Pred samotným letom Vám pilot vysvetlí základné bezpečnostné pravidlá a "oblečie" Vám bezpečnostný padák, ktorý je vo vetroňoch povinný. Ostatné je už len nefalšovaný zážitok z vtáčej perspektívy....

Kam sa lieta

03. Kam sa lieta

Smer a cieľ letu závisí od poveternostných podmienok. Spravidla sa lieta v okolí Očovej, zámku vo Vígľaši a ak sú dobré poveternostné podmienky, dá sa lietať ponad Poľanu, Ľubietovú alebo Sihlu.

Kedy sa lieta

04. Kedy sa lieta

Lietanie na vetroňoch je úplne závislé od počasia, preto si treba let zajednať dostatočne dopredu a byť dostatočne flexibilný. Ak budete mať šťastie, možno zažijete aj dlhý termický let, keď bez akejkoľvek dodanej energie nastápate aj do 2000 metrov, odkiaľ budete vidieť celé stredné Slovensko ako na dlani.

Cenník

Zážitkový let VETROŇOM
Príroda v plnej kráse
(pre 1 osobu)

20 minút

80,00 EUR

Rezervovať

Zážitkový let VETROŇOM
Príroda v plnej kráse
(pre 1 osobu)

30 minút

100,00 EUR

Rezervovať

Zážitkový let VETROŇOM
Príroda v plnej kráse
(pre 1 osobu)

30 minút s ľahkou akrobaciou

100,00 EUR

Rezervovať
Ohodnoťte článok
Hlasovalo: 495
letisko

LZOC

Letisko Očová

smer

08R/26L, 08L/26R

Smer

dĺžka

800m

Dĺžka

povrch

tráva

Povrch

rádio

123,605 MHz

Rádio